PLÁNOVANÉ AKCE

VÍTÁNÍ LETNÍHO SLUNOVRATU

Oslavy slunovratů jsou nedílnou součástí naší minulosti, nezávisle na kultuře, kde se oslavy zrovna konají.

Letní slunovrat je spojen s oslavou Slunce, kdy jeho síla vrcholí a nastává astronomické léto. K tomuto dni se pojí mnoho tradic, zvyků a v žádné kultuře, kde se Slunovrat slaví, nechybí oheň.

I my si pro letošní rok připravili oslavu Slunovratu, které se můžete zúčastnit i Vy. Akce se bude konat v areálu Nový rybník, kde pro Vás bude připravena živá hudba, lektorka jógy, se kterou si můžete zacvičit, pro děti bude připraven animační program. Těšit se také můžete bubenickou show.

A jak praví historie - nebude chybět ani zmiňovaný oheň. Na závěr se po žhavých uhlíkách projde ohňochodec. Dále se můžete těšit na: Viju Viju, Klub na Zemi, Canatura, Rayie Shisha session.

Těšíme se na vás a na shledání.

NOVÁK FEST-PŘÍBRAM POD PĚTI KRUHY

Příbram pod pěti kruhy. Bude se sportovat a děti si mohou jako odměnu odnést medaile za své sportovní výkony.

Sportovní část akce bude více než bohatá. Návštěvníci v areálu najdou a budou moci vyzkoušet drtivou většinu sportů, které se objeví také na sportovním svátku tohoto roku, který se uskuteční v Tokiu o několik týdnů později.

V Příbrami bude taháků hned několik a každý si přijde na své.

A jak to je s těmi medailemi? Děti u vstupu dostanou kartu, se kterou budou sbírat úspěšně zvládnuté disciplíny. Na konci dne pak na podiu převezmou svoji medaili.